התחדשות עירונית

התחדשות עירונית

משרדנו הנו חלוץ בתחום ההתחדשות העירונית ונמנה עם המשרדים הבודדים במדינת ישראל אשר סיימו פרויקטים (עשרות) בפועל במסירת הדירות לבעליהן, עובדה אשר הציבה אותנו בלב העשייה ברמה הארצית מול כל הגורמים, הרשויות, משרדי הממשלה ושותפים בקידום שינויים ורפורמות בתחום.

הכרותינו, ארוכת השנים בתחום הכולל אתגרים, שינויי מדיניות וחקיקה, וריבוי "השחקנים" (בעלי דירות, יזמים, יועצים, וועדה מקומית, גורם פיננסי ועוד), ניהול התהליכים הבירוקרטיים, התנהלות מול רשויות מקומיות וועדות מקומיות ומחוזיות, מובילים אותנו כל העת להתמקצעות, הבנה ויכולות לקדם, ליעל ולזרז תוכניות, החלטות ופרויקטים ולאור ניסיוננו הרב, גם יועצים "לחילוץ" פרויקטים שנקלעו למבוי סתום. 

תחום ההתחדשות העירונית מקודם במתווה של תמ"א 38 (הרחבה וחיזוק או הריסה ובנייה), מתווה של פינוי בינוי/ בינוי פינוי בהתאם לדרישות הרשויות וכלכליות העסקה

המשרד עם ניסיון עשיר הן בליווי בעלי זכויות (דירות/מסחר)  והן בליווי יזמים, קבלני ביצוע, גורמי ליווי והכל, תוך התאמה לצרכים, ליתרונות ולאילוצים של הפרויקט המבוקש. 

אנו מלווים את הפרויקטים במספר מסלולים:

  1. מסלול הקלאסי – בייצוג בעלים וניהול מכרז לאיתור יזם וליווי מלא לפרויקט.
  2. מסלול מנהלת – יעוץ מקיף לבעלי הזכויות, תוך שיתוף פעולה עם גורמים מקצועיים שונים (שמאי, אדריכל ועוד) לצורך קידום תהליך התכנון, כאשר הפנייה ליזם נערכת רק לאחר אישור הוועדה לתכנון ובנייה.

 

שתפו ב:

אולי יעניין אתכם גם: