תחומי פעילות

תחומי פעילות

תחומי פעילות

התחדשות עירונית

משרדנו הנו חלוץ בתחום ההתחדשות העירונית ונמנה עם המשרדים הבודדים במדינת ישראל אשר סיימו פרויקטים (עשרות) בפועל במסירת הדירות לבעליהן, עובדה אשר הציבה אותנו בלב העשייה ברמה הארצית מול כל הגורמים, הרשויות, משרדי הממשלה ושותפים בקידום שינויים ורפורמות בתחום.

תחומי פעילות

תכנון ובניה

תחום התכנון והבניה הינו חלק בלתי נפרד מפעילותו השוטפת של המשרד. הבנה מעמיקה של התחום משפיעה באופן ישיר על העסקה ובכלל זה על התכנון ואיכות החיים של הבעלים המתגוררים בתחום התוכנית וכן על כלכליות העסקה והיכולת ליישם ולהוציא אל הפועל את התוכנית.

תחומי פעילות

דיני מקרקעין

תחום הנדל”ן והמקרקעין הינו אחד מתחומי התמחות המרכזיים של משרדנו. השרות המשפטי שלנו בתחום זה ניתן בראיה רחבה הכוללת את הפן הכלכלי והמשפטי של העסקה, ובסינרגיה מלאה עם יתר תחומי הפעילות של המשרד: מיסוי מקרקעין, תכנון ובניה, התחדשות עירונית וליטיגציה, על מנת להעניק את השירות והתוצאות הטובים ביותר עבור לקוחותינו.

תחומי פעילות

מיסוי מקרקעין

משרדנו מומחה בניהול עסקאות נדל"ן פרטיות ומסחריות, הקמת קבוצות רכישה, מיקסום פרויקטים של התחדשות עירונית (תמ"א 38 ופינוי בינוי), קידום עסקאות קומבינציה, העברת זכויות על נכסים וטיפול בכל ההיבטים הקשורים למיסוי - מס רכישה, שבח ומע"מ.

תחומי פעילות

אזרחי מסחרי

משרדנו מלווה יחידים וחברות בפעילותם המסחרית. ניסיון מקצועי רב והכרות מעמיקה עם תחומים מגוונים - מאפשרים לנו להעניק ללקוחות שלנו כר נרחב של אפשרויות אסטרטגיות לניהול הפעולות והתהליכים הנדרשים. ובכלל זה, ניהול משא ומתן, מכירות ורכישות זכויות בין חברות ובין חברות לגורמים פרטים, הקמת ופירוק חברות, כינוס נכסים, ניסוח הסכמי מייסדים, הסכמי שותפות, הסכמי הקמה וכיו"ב.