תכנון ובניה

תכנון ובניה

תחום התכנון והבניה הינו חלק בלתי נפרד מפעילותו השוטפת של המשרד. הבנה מעמיקה של התחום משפיעה באופן ישיר על העסקה ובכלל זה על התכנון ואיכות החיים של הבעלים המתגוררים בתחום התוכנית וכן על כלכליות העסקה והיכולת ליישם ולהוציא אל הפועל את התוכנית. 

משרדנו עם ניסיון רב בקידום הליכי התכנון הן עבור בעלים וגורמים פרטיים והן עבור יזמים וכן עם ניסיון בליווי וועדות מקומיות, בפעילות מול ועדות התכנון והבנייה, המקומיות והמחוזיות, מול ועדות ערר, בתי משפט לעניינים מנהליים (עתירות מנהליות) הן בשלבים מקדמיים של קידום התוכניות והן בשלבים מאוחרים יותר – הגשת התנגדויות ועררים. 

חוק התכנון והבנייה, התשכ"ה – 1965, מסדיר את פעולת מוסדות התכנון ברמה הארצית והמקומית, את תוכניות המתאר, סדרי הרישוי, חלוקה ואיחוד של קרקעות, ועדות הערר ונושאים נוספים, לרבות פירוט ההיתרים התכנוניים לצד הסייגים והמגבלות לפיהם יש לפעול. 

שלבים מקדמיים נכונים של תכנון לרבות ניסוח מסמכי התוכנית עשוי להשפיע באופן ישיר על ביצוע הפרויקט והיכולת לקדמו ביעילות. המומחיות והניסיון הרב של המשרד בקידום תוכניות הן מצד היזמים והן מצד גורמים ובעלים פרטיים, מסייעים לנו לייעל ולמקסם את העסקה עבור הלקוח.

צוות המשרד שלנו, עומד לרשותכם, עם הניסיון והידע המקצועי אשר יסייעו לכם לנצל באופן מירבי את זכויות הבנייה העומדות לרשותכם, על פי חוק, כמו גם למצא פתרונות כגון: שימוש בקרקע משלימה (תוספת קרקע אותה מקצה המדינה במכרזי התחדשות עירונית על מנת להשלים את מספר יחידות הדיור הנדרש להפיכת הפרויקט לרווחי ליזמים) בפרויקטים של פינוי בינוי, ניוד זכויות העשויות להשפיע על שוויו של הנכס ועוד.

מעוניינים לדעת ולהבין יותר על תהליכי תכנון ובנייה, על מנת לפעול ולמקסם נכס נדל"ן המצוי ברשותכם? רוצים לערוך שינוי ביעוד הקרקע? חשוב לכם לקבל מידע מקיף אודות זכויות הבנייה העומדות לרשותכם?

לפני קבלת החלטה בעניין רכישה או מכירה של נכס מקרקעין למגורים, לצרכי משרד, שימוש כמחסן, מוצע לכם לקבל את כל המידע הנחוץ אשר יסייע לכם לקבל החלטה המתאימה לצרכים שלכם.

שתפו ב:

אולי יעניין אתכם גם: