3 בניינים, 233 דירות: רחוב רמז בכפר סבא עומד להתחדש

3 בניינים, 233 דירות: רחוב רמז בכפר סבא עומד להתחדש

הוועדה המחוזית מחוז מרכז הפקידה את תכנית רחוב רמז בכפר סבא של חברת בוני התיכון. במסגרת התוכנית יהרסו 5 בניינים ישנים ויבנו 3 חדשים שיכללו יחד 233 דירות, כ-450 מ"ר שטחי מסחר וכ-600 מ"ר משרדים

חברת בוני התיכון מדווחת הבוקר (א') כי הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה מחוז מרכז החליטה להפקיד בתנאים את תוכנית בניין עיר (תב"ע) רחוב רמז כפר סבא להתנגדויות הציבור.

על פי התוכנית, החברה תקים פרויקט פינוי בינוי במתחם המשתרע על פני כ-8.8 דונמים, בו עומדים היום 5 בניינים ישנים עם 66 יחידות דיור סה"כ. במסגרת התוכנית יהרסו הבניינים הישנים, ויבנו שלושה בנייני מגורים חדשים בני 8 קומות שיכללו יחד 233 יחידות דיור, כ-450 מ"ר שטחי מסחר, כ-600 מ"ר משרדים וכ-1,080 מ"ר למבנה ציבור.

נכון למועד דוח זה, החתימה החברה 77% מבעלי הזכויות במתחם על הסכם פינוי בינוי עם החברה.

3 בניינים, 233 דירות: רחוב רמז בכפר סבא עומד להתחדש
עו"ד רן מלאך, מנכ"ל בוני התיכון התחדשות עירונית (צילום: דויד סקורי)
אודות פרבמן רשף ושות׳

עו"ד רן מלאך, מנכ"ל בוני התיכון התחדשות עירונית: "פרויקט רמז בכפר סבא יחדש את פני השכונה הוותיקה ויאפשר לתושביה לשפר באופן משמעותי את איכות חייהם. במסגרת התכנון שמה החברה דגש רב על אופי הבינוי החדש ופיתוח השטחים הציבוריים, באופן שישתלבו במרקם האורבני הקיים. פרויקט רמז ממוקם במיקום אידיאלי בעיר כפר סבא ובעל נגישות רבה לצירי תחבורה ראשיים. בוני התיכון היא חברה ותיקה ומנוסה בייזום, קידום, הובלה ובניה של פרויקטי התחדשות עירונית ויחד עם זאת התקדמות של כל פרויקט כזה היא התרגשות רבה עבורנו ואנו גאים להוביל את הפרויקט שיחדש את פני העיר ויציע לתושביה דיור איכותי".

שתפו ב:

אולי יעניין אתכם גם: